Güncel

Gençlerbirliği Futbol Takımı’nın yeni sponsoru İşbir Yatak oldu

https://sites.google.com/view/er2a30lb91ax/utx98p9ql23x5df5s
https://hardopol.com/how-to-delete-a-zoom-account-for-good-android/ https://nurssoft.org/how-to-use-zoom-app-in-hindi-language/
https://aldimashqui-qa.com/5yr
https://turmaf.info
https://americascivilwarrising.org/16193917/
https://sites.google.com/view/g6mbympclwyq07psxqig6h/lbx1raovngex1w8g
href="https://daslakkbeskfiles.info">https://daslakkbeskfiles.info
https://predsoldav.org/wp-sitemap-posts-post-2.xml
- How to Join Zoom Meeting – iCast
Microsoft office 2016 gratis free. Microsoft Office 2016
Her daim sporu ve sporcuyu destekleyen bir marka olan Yatak Uzmanı İşbir Yatak, yeni bir sponsorluk anlaşmasına daha imza attı. Marka, bu kez de Gençlerbirliği Futbol Takımı’nın forma sponsoru oldu. Atılan imzaların ardından Gençlerbirliği Futbol Takımı, İşbir Sünger Sanayi A.Ş.’de nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

https://sites.google.com/view/k74cdopr17/5i8ksqajev63w3k1tg22j7
https://prosest.org/82896813/ https://pohlav.com/55782898/
https://sites.google.com/view/096j0c47835jtrmyf4lnlwe/119yj8d3y94
href="https://madeinheavenmatrimony.com">https://madeinheavenmatrimony.com
https://zarkol.info/
How Can I Fix Zoom Videos Not Working Problem on Windows.
- Vmware fusion 7 on high sierra free
 Gerçekleşen ziyarete, Gençlerbirliği Genel Müdürü Ergün Maraşlı, Stadyumdan Sorumlu Yönetici İsmet Beltan, Gençlerbirliği Sponsorluklar ve Reklam Direktörü Alper Göktaş, İşbir Holding CEO’su Metin Gültepe, İşbir Yatak Halkla İlişkiler Koordinatörü Soner Anafarta, Kurumsal Pazarlama Müdürü İpek Öztürk katıldı. 

YENİ DENEYİMLER KATACAĞINA İNANIYORUZ 

https://sites.google.com/view/yb7trykpjwvz5637o/guj91ceih6gjv9spqub61v8bu
https://prosest.org/66839547/ https://prosest.org/75384293/
https://sites.google.com/view/eizuoxeunxmlp51gbkg1tu03gci/b29ckzqbpukjp7fjn077mudy9fvk
Zoominfo pricing and plans.ZoomInfo Pricing, Pros, Cons, Alternatives, & More
It's Free and Easy to Combine Multiple PDFs on Windows or Mac. Here's How - CNET.
 Gençlerbirliği’nin Ankara’da kurulan en eski, faal ve profesyonel futbol kulübü olduğuna dikkat çeken İşbir Holding CEO’su Metin Gültepe, “Bu anlamda, Ankara’da kurulmuş ve Türkiye’ye mal olmuş bir kulübe sponsor olmaktan dolayı son derece mutluyuz. Marka olarak gerçekleştirdiğimiz sosyal sorumluluk projelerimizin ana temasını oluşturan kırmızı gelincik, aynı zamanda Gençlerbirliği futbol takımının da tarihinde gençlerin birleşimi ve barışını temsil ediyor. Bu anlamda gerçekleştirdiğimiz iş birliğinin hem markamıza hem takıma yeni deneyimler katacağına, bu süreçte sporcularımızla birlikte güzel başarılara imza atacağımıza inanıyoruz. Ankara’mızın kıymetli takımını yeni başarılara taşımak için elimizden ne geliyorsa yapacağız. Yeni başlangıçlara adım attığımız sponsorluğumuzun uzun soluklu olmasını diliyor, futbol takımımıza destek olmaktan dolayı büyük gurur duyuyoruz” dedi.

TAKIMIMIZI AYDINLIK GÜNLERE TAŞIYACAĞIZ 

https://sites.google.com/view/5443benyn9gfqwpk/3902ke9j70v
https://hardopol.com/adjust-your-zoom-security-settings-to-avoid-these-41/ https://prosest.org/39843712/
How to Fix Zoom Camera Not Working: 5 Ways.
- Microsoft office professional 2003 service pack 3 free
Sponsorluk desteklerinin takım için oldukça önemli olduğuna dikkat çeken Gençlerbirliği Kulübü Başkanı Mehmet Niyazi Akdaş, “Yeni sponsorumuz ve iş ortağımız İşbir Yatak ile bir arada olmaktan dolayı son derece mutluyuz. Gençlerbirliği’ni kısa sürede çok daha aydınlık günlere taşıma hedefiyle gerçekleştirdiğimiz bu sponsorluk anlaşması, bizim için çok kıymetli. Önemli başarılara imza atmış ve Türkiye’nin en büyük taraftarına sahip büyük bir aileyiz. Bu anlamda, atacağımız imzada İşbir Holding CEO’su Metin Gültepe’ye, İşbir Yatak Genel Müdürü Ahmet Tokeri’ye, İşbir Yatak Halkla İlişkiler Koordinatörü Soner Anafarta’ya, İşbir Yatak Pazarlama Müdürü İpek Öztürk ve emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimi belirtmek istiyorum” diye konuştu.

SPORA DESTEK OLAN BİR MARKA İŞBİR YATAK

Cannot get webcam to work for zoom meetings - HP Support Community -
 Sağlık ve eğitim alanlarında gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projelerinin yanı sıra Türk sporunun gelişimine destek veren İşbir Yatak, 2020 yılı sonunda Türkiye Voleybol Milli Takımlar Ana Sponsoru olduğunu duyurmuştu. Filenin Sultanları ve Filenin Efeleri’nin başarı yolculuklarında yanında bulunmuş olan marka, spor ile uyku arasındaki bağı dile getirmek ve farkındalık oluşturmak adına 2021 yılının başından bu yana Türkiye Voleybol Milli Takımlar Uyku Koçu unvanını kullanmaktadır. Marka, ayrıca geçtiğimiz günlerde kadınların sporda temsil edilmesini desteklemek adına Hakkari Gücü Kadın Futbol Takımı sponsoru oldu. 

Hibya Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
https://sites.google.com/view/o4imt/d63x0hilip3emorql05l3t0xqz3 https://sites.google.com/view/yfydydg9fmsa54vvrpfd75qz/2pzs1akorg https://sites.google.com/view/p57zcc11iv7g/605efdsxxug https://sites.google.com/view/kwt1omsi0oi590x0hzpt89cbmx/5s29p6rg7tjrmw2sxpmme